Neden Biz

Neden Biz?

Çünkü, 

Her insan Mükemmelliği Hayal Eder,

Mükemmeli yaşamak, mükemmel yaşam alanlarında yaşamak. Mükemmel yaşam alanlarını tasarlamaksa her şeyden önce tecrübe ister. Bilgi ister. Güven ister. Teknoloji ister. Ve ustalık ister.
Yıllarca inşaat sektöründe faaliyet göstermiş sektörün gerçek profesyonellerinin deneyim ve birikimlerinin birleştirilmesiyle ortaya çıkan bir taahhüt şirketi olan Kimak inşaat, yurt içi ve yurt dışındaki projelerine İstanbul merkezli gerçekleştirmektedir.
İnsan için düşünüp, insan için üreten, gelişimi destekleyip, yenilikleri takip ederek hayata değer katan projeler tasarlayan Kimak inşaat, kamu veya özel kuruluş beklentilerine geniş bir çalışma ve faaliyet skalasıyla cevap vermektedir. Konutlardan rezidanslara, sanayi tesislerinden yol inşaatlarına, AVM’lerden havalimanlarına, hastanelerden yurt içi kamu projelerine, özel sektör taahhüt hizmetlerinden bina resterasyonlarına, deprem güçlendirmelerinden alt yapı yol ve çevre düzenleme hizmetlerine kadar hizmet verdiği her alanda maksimum memnuniyet yaratan çözümler üretmek Kimak inşaat‘ın öncelikli amacıdır.

İnsan için, hayat için ve kent kültürü için birbirinden farklı projelere imza atan Kimak inşaat; hizmet kalitesi, yenilikçi yaklaşımı, profesyonel kadrosuyla ve dürüstlüğü ile yer aldığı her bir projede sadece yapıların değil zamanla dostluğa dönüşecek uzun soluklu müşteri ilişkilerinin de temelini atmaktadır. Memnuniyetten güç, hayallerden ilham alan Kimak inşaat, tasarladığı yeni yaşam fikirleriyle geleceğin yaşam ve yapı standartlarını belirlemeye devam etmektedir. Tıpkı 2007’dan bugüne dek yaptığı gibi… 

 

Kimak inşaat, hayallerinizin mimarı…